wtorek, 9 grudnia 2014

blogmas - jakieś pytania?


Kochani! Dziś szybciutko i króciutko. Jestem z Wami już prawie pięć lat, to szmat czasu i sporo możliwości dobrego poznania mojej osoby. 
Jednak może jest coś co chcielibyście o mnie wiedzieć, a do dziś tego nie wiecie? Możecie więc dziś i jutro zadawać mi wszelkie pytania. . Takie jakie się Wam zamarzą! Zostawiajcie je w komentarzach pod tym postem Ja zbiorę je wszystkie i postaram się w weekend na nie odpowiedzieć. Mam nadzieję, że zadacie mi ich sporo! Myślę, że dzięki temu będziecie mogli poznać mnie jeszcze lepiej. Może okaże się, że wcale nie gryzę? ;) Czekam więc z ogromną ciekawością na to co Was we mnie i o mnie interesuje. Pozdrawiam i wracam do czytania przezabawnej książki o której poczytacie u mnie już pewnie jutro!

8 komentarzy:

 1. Czy jest jakaś książka, której lektury żałowałaś i uznałaś ją jednoznacznie za stratę czasu? Jeśli tak, to jaka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy myślisz, że w świecie blogowym wytrwasz kolejne 5 lat ? (czego oczywiście Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś najlepszą organizatorką spotkań blogerów - wiadomo! - ale czy jest coś co chciałabyś zmienić / wprowadzić do tych spotkań? Albo jakieś niespełnione plany? Tak jestem ciekawa, bo zawsze jest tak, że planuje się milion rzeczy a w natłoku wrażeń o wszystkim zapomina. A teraz już na chłodno można sobie gdybać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Które miejsce w Krakowie uważasz za "swoje", magiczne, dające wyciszenie czy radość?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do konkursu :) Zostań swoim własnym Mikołajem :) http://www.krzywaprosta.pl/2014/12/09/konkurs-swiateczny-czyli-zostan-swoim-wlasnym-swietym-mikolajem/

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja zadam pytanie z zupełnie innej strony - czy myślisz że przyjedziesz na Targi Książki w Warszawie w maju? I czy oczywiście masz na to ochotę? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy chciałaś kiedyś wziąć udział w wyborach miss?

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja mam takie nieco przewrotne pytanie, bo sama ostatnio się nad tym zastanawiałam :)

  Mianowicie, czy była taka chwila, czy też takie wydarzenie w ciągu wszystkich pięciu lat blogowania, które najbardziej Cię wzruszyło i wywołało poczucie, że jesteś na właściwym miejscu, iż pisanie bloga było dobrym pomysłem? A jeśli tak to jakie i dlaczego? :)

  OdpowiedzUsuń