poniedziałek, 24 lutego 2014

4 lata blogowania, 4 książki do rozdania - wyniki!


Kochani!
Zanim podam Wam wyniki losowania czterech książek, które miałam dla Was chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować!
Za co? Chyba wiecie!


Za te wszystkie słowa, które pojawiły się w komentarzach pod ostatnim postem, za życzenia, za to, że dzięki każdemu z tych słów nabrałam jakiegoś nowego wiatru w żagle i jeszcze bardziej mi się chce robić to co dotychczas robiłam na blogu, ale i mam ogromną ochotę na rozwijanie się i bloga. Zatem będzie dużo tego co było, ale pewnie i trochę nowości. Nie wszystko na raz. Mam nadzieję, że będziecie towarzyszyli mi w kolejnych latach (bo naprawdę liczę na to, że będę tu jeszcze bardzo długo i że Wy będziecie ze mną), że będziecie mnie inspirowali i że dzięki mnie przeczytacie kilka dobrych książek! Bo o nie moi drodzy tu chodzi, o książki właśnie! Nie o popularność, nie o wyświetlenia, nie od bonusy, które z tego tytułu mogą się pojawiać lub i nie. Chodzi o książki przede wszystkim i już!
Nie przedłużając jednak.....napiszę coś o losowaniu.
Przebiegło w warunkach domowych, przy użyciu programu losującego, zresztą pewnie wszyscy go znacie.
Do książki numer 1 zgłosiło się najwięcej osób, bo aż 16. Spisałam je na kartce, w kolejności zgłaszania się i przystąpiłam do losowania.
A oto i wynik - książka wędruje do Edyty Chmury! Gratulacje - oczywiście czekam na kontakt z adresem do wysyłki!
Książka numer 2 pożądana była przez osób 12. Spisane na liście, program włączony i wylosowana osoba z emailem wojcik.aga@interia.pl - również czekam na kontakt z adresem do wysyłki i gratuluję!
Książka numer 3 cieszyła się najmniejszym zainteresowaniem, przez co szanse zgłoszonych osób były większe. :) A wylosowana została Joanna Kulik - również czekam na email z danymi do wysyłki i gratuluję!

I ostatnia książka, do której zgłosiło się 13 osób, wylosowana została przez Anetę Wojtiuk. Gratuluję i także czekam na dane!
Mam nadzieję iż wylosowane osoby są zadowolone, a te które niestety program losujący nie wybrał mam nadzieję, że mimo wszystko jeszcze na achyochyzksiazka wrócą. A nie długo 250 000 wyświetleń bloga, to może być dobra okazja do kolejnego świętowania-książek rozdawania.
Tym razem wszystkim serdecznie dziękuję za udział w zabawie i za wszystkie miłe słowa i porady!
Na dane kontaktowe czekam pod emailem : landrusk@gmail.com, macie czas do piątku, jeśli osoba wylosowana się nie zgłosi daną książkę wylosuję jeszcze raz.
Pozdrawiam serdecznie i zmykam do czytania...., bo chcę się wkrótce podzielić z Wami opinią o książce "Zimowa opowieść", ciekawi?

22 komentarze:

 1. Ahh, nie tym razem ;) Jakaś zmowa kobiet zapanowała... Gratuluję wielkim wygranym :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gorące gratulację dla wszystkich pań ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę na Twoją nową energię i dołączam się do wiernych, zadowolonych, chętnych na więcej "czytaczy" :) pozdrowiska!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję szczęściarom. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję szczęśliwcom :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super! Cieszę się z niej ogromnie. Już wysyłam maila. I gratuluję pozostałym szczęśliwcom. Zwłaszcza osobie, która dostanie pierwszą, bo miała najmniejsze szanse ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla zwycięzców a Tobie winszuję (z lekka spóźniona) i życzę 100 lat blogowania! :D To oznacza jeszcze więcej lat życia! :D No i samych dobrych książek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wygrałam, ale i tak było fajnie brać udział :) Pozdrawiam jeden z moich ulubionych blogów i jego właścicielkę :* Luiza Kowalska

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję serdecznie, bardzo się cieszę z tej wygranej. Gratuluję też innym paniom! Czekam z niecierpliwością na kolejne recenzje i pozdrawiam wszystkich miłośników tego bloga. Aga Wójcik

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję i życzę miłej lektury:)

  OdpowiedzUsuń