czwartek, 24 czerwca 2010

WYNIKI KONKURSU "PIER(W)SI W POLSCE"

Jedyną wadą organizowania konkursów u siebie na blogu jest to, że jest się odpowiedzialnym za to które osoby zostaną nagrodzone. Hm...nie byłoby problemu, gdyby nagród było tyle co do konkursu zgłoszonych. To jednak byłoby za piękne.Chociaż pewnie powinnam się w ogóle cieszyć, że za moim małym pośrednictwem ktoś zostanie obdarowany:). Więc się cieszę, a werdykt choć ciężki do ustalenia, podaję do Waszej wiadomości. ;)
Tym razem musiałam z Waszych wypowiedzi wybrać dwie. Wypowiedzi było dziewięć. KAŻDA mi się podobała, każdej z Was chciałabym taki album wysłać, ale nie mogę. Musiałam wybrać tylko dwie osoby. No masakra, nienawidzę wybierać! Zwłaszcza jak to z czego mam wybrać podoba mi się w całości.
Zatem przeczytałam co napisałyście, poachałam, poochałam swoim zwyczajem i pomyślałam, że wybiorę dwie wypowiedzi, które jakoś najbardziej do mnie przemawiają. Zaznaczam jednak, że w każdej z wypowiedzi coś mi się podobało! Każda wypowiedź poruszyła coś we mnie.
Jednak ostatnimi czasy, jako do młodej mężatki, przemawiają do mnie sprawy- tematy  związane z mężem i z dziećmi... I w ten sposób wybrałam wypowiedzi Maleństwa i Skarletki.  
Wasze wypowiedzi poruszyły mnie najbardziej, poruszyłyście moje serduszko, które w mych piersiach drzemie.... Maleństwo- Twoje słowa w poruszyły we mnie tą nutkę dotyczącą macierzyństwa, które jeszcze  przede mną.... Skarletko- powiem Ci, że też niecierpliwie czekam na ten moment karmienia piersią....coś magicznego...z czego nigdy nie chciałabym zrezygnować właśnie przez np. raka...

Zatem wszystkim uczestnikom zabawy DZIĘKUJĘ za wpisy, każdy jak już pisałam wcześniej był dla mnie bardzo ważny, a Maleństwo i Skarletkę proszę o przesłanie adresów i nr telefonu (dla sponsora nagród- kurier będzie dzwonił:) ) na mój adres. Ja przekażę je dalej tzn. do pani, która wysyłką nagród się zajmuję.
Oczywiście waszych danych nie wykorzystam w żaden inny, niegodny sposób ;) .

10 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciężczyniom. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyłączam się do gratulacji! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej, czy ja muszę pisać, jak bardzo się cieszę :)?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też się strrasznie cieszę, Skarletko - gratuluję !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję serdecznie wygranym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziewczyny jak pisała wyżej każdej bym taki album przyznać chciała;)
  a Maleństwo prosze jeszcze raz o kontakt- landrusk@gmail.com - wyślę dane do wydawnictwa i albumy szybciej do Was dojdą:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje!!!

  Widziałam już tu i ówdzie zdjęcia z tego albumu, fajna sprawa, no i cel szczytny :)

  OdpowiedzUsuń