piątek, 7 maja 2010

lubimy czytać:)

Wessałam się na amen... a właściwe wessało mnie. W co? W portal http://lubimyczytac.pl/, gdzie właśnie wczoraj założyłam konto i od wczoraj tworzę swoją biblioteczkę:)
Jestem pod tak dużym wrażeniem, że najchętniej bym do pracy nie poszła tylko przeszukiwałam, dodawała i .........czytała. Szał:)
Bardzo mi się ten portal spodobał, dzięki niemu ogarnę wszystko co czytałam, czytam bądź czytać będę i chcę. To coś takie jak te moje - wspomniane w pierwszym poście- "Baranki" - tylko teraz nie ma papierze. CO wcale nie zmniejsza ich wartości. Zresztą zeszyt "barankowy" dalej w szufladzie leży i będzie tak zawsze. To moje początki...
Więc na razie wstawiłam książki czytane od 2004 roku, oczywiście nie wszystkei się dało, bo części nie ma w bazie, ale jak się pojawią to będę aktualizowała.
Zatem zapraszam do mojej biblioteczki tam i zachęcam (nie proszona przez nikogo) do zakładania swoich bibliotek:)

16 komentarzy:

 1. Kasiu, ja tak swojego czasu w biblionetkę wsiąknęłam - nie mogłam od komputera odejść :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, ciekawe, jak Ci się "Fastryga" spodoba, bo widzę, że czytasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również jestem fanką tego portalu. Od paru dni nawet szczególnie bo wygrałam w konkursie tygodnia ;-).
  Co do braków w biblioteczce to sama możesz dodawać książki, których jeszcze nie ma a dzięki Tobie będą :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Skarletko-> "Fastryga" już na finiszu... i podoba mi się bardzo, ale musiałam ją sobie dawkować.
  Miss-> to gratuluję:) może i jak do jakiegoś konkursu powinnam przystąpić:) a książki już dodaje:) miło tak móc się dołączyć- tworzyć z innymi:)
  Beatto-> to daj znać jak swoją biblioteczkę tam założysz- odwiedzę:)
  Montgomoerry-> to idę Cię tam poszukać...:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ot i znalazłam:) już Cię zapraszam do znajomych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znałam tego portalu, ale szybko tą zaległość nadrobiłam i również zajęłam się moją 'biblioteczką' ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja nie wiem co Ci zrobię jak Cię kiedyś dorwę. Bo co bo wsiąkłam super miejsce ehhh muszę się siłą oderwać i zająć bieżącymi sprawami :) Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kaś! Kaś! Kaś!
  Ty niedobra istoto! :D
  Nie zaglądam tam, chociaż mam ogromną ochotę, ale zajrzę i jeszcze wsiąknę jak Ty, to nigdy nie skończę licencjatu;p A ja naprawdę chcę już go skończyć :D

  OdpowiedzUsuń
 9. all-> jak ja Was wszystkich uwielbiam:) właśnie wróciłam z LUNAPARKU- relacja wkrótce na moim drugim blogu:) (tak udało się jednak oderwać z lubimyczytać- nie było łatwo, nie było...) i się tak rozbawiłam Waszymi komentarzami:) cudni jesteście:)

  Justynko-> cieszę się:) i zapraszam do znajomych - chętnie podpatrzę co tam u ciebie na półkach stoi:)

  Madziula-> już się zatem nie mogę doczekać czasu gdy mnie dorwiesz, bo... zarażę Cię wtedy pewnie jakąś nową pasją...lub Cię zagadam (to podobno też moja pasja) :)

  Tucha-> wiem, żem niedobra istota, ale takie podobno lubi się najbardziej i najdłużej w pamięci zostają:D zatem czekam, aż wsiąkniesz...
  a może by licencjat napisać właśnie o takim portalu?:)))))))))

  OdpowiedzUsuń
 10. aaaaaa i zapomniałam tylko dodać, że mi tylko szkoda, że się nie mogę z Wami tymi wszystkimi książkami powymieniać... bo to zawsze finansów mało, a tyle potrzeb i by się wszystko kupić chciało;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj, zgadzam się z Tobą, bycie tam uzależnia ;) Trochę tam też bałaganu, ale cóż, to początki działalności portalu, sporo osób pracuje, by to wszystko uporządkować...

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję za ciepłe słowa o serwisie. Umieściłem link do Twojego bloga na stronie http://lubimyczytac.pl/napisali-o-nas Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Po prostu kocham ten portal:D Zaglądam tam codziennie i zawsze czytam recenzje książek, po które zamierzam sięgnąć:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Kaś! Kaś! Kaś!
  Ty niedobra istoto! :D
  Nie zaglądam tam, chociaż mam ogromną ochotę, ale zajrzę i jeszcze wsiąknę jak Ty, to nigdy nie skończę licencjatu;p A ja naprawdę chcę już go skończyć :D

  OdpowiedzUsuń