czwartek, 20 maja 2010

album akcja "Piersi w Polsce"

Właśnie usłyszałam o powstałym niedawno albumie- promującym profilaktykę raka piersi. Więcej na stronie:
http://www.kobieta.pl/zdrowie/pierwsi-w-polsce/pierwsi-w-polsce/artykul/pierwsi-w-polsce/
Bardzo mi się ta inicjatywa podoba. Szkoda tylko, że album taki drogi... Dla mnie trochę za drogi, ale przecież zysk ze sprzedaży albumów będzie przekazany na rzecz wspierania profilaktyki antynowotworowej. 

7 komentarzy:

 1. Cel szczytny, bez wątpienia.

  A samą profilaktykę trzeba promować, zawsze i wszędzie, moim zdaniem, więc chwała Ci, Kasiu, że pokazałaś nam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. myślę, że to ciekawy pomysł:) trochę inny od pokazywania samego nieszczęścia, bo nie zawsze trzeba straszyć, żeby zmotywować (choć mnie akurat straszyć trzeba) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Postraszyć, a może też oswoić?

  A jak już rozmawiamy o tej tematyce, wspomnę o książce Kofty, która sama przez to przeszła: polecam jej "Lewa, wspomnienie prawej. Z dziennika". Ku oswojeniu oczywiście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, ze mi wskazałaś ten album. To bardzo fajny pomysł i mam nadzieję, że dużo egzemplarzy się sprzeda. Choć dla mnie chyba jednak za drogo. :(

  Może podetknę mężowi, w końcu powinni to kupować faceci, nie? Wreszcie kobiety by im nie mogły marudzić, ze się na obce cycki gapią... :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mówili o tym w dzie3ń dobry TV... Ja na pewno pójdę na badania, zresztą moja mama pewnie mnie sama zaciągnie...

  OdpowiedzUsuń
 6. ysabell-> też już mojemu Mężowi pokazałam, może mu na 30 sprawię:)a sama w domu będę miała przy okazji:) dwie pieczenie na jednym ogniu:)

  Sara-> właśnie w DDTvn to zauważyłam. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kaś -> właśnie, właśnie :) . Ja mojemu może kupię na Dzień Dziecka... :D

  OdpowiedzUsuń